Naposledy zobrazené

 

 

E-shop spoločnosti GERI s.r.o. 

GERI s.r.o. - kompletná dodávka a montáž sklenených bezrámových konštrukcií na mieru, prevádzkovanie e-shopu skla a kovania sklenene.sk 

Ukážky sklenených realizácií

 Objednávky cez e-shop sklenene.sk: non-stop

 Telefonická podpora pre nových zákazníkov:  pondelok až piatok v pracovné dni od 8:00 do 16:00

 Telefonická servisná podpora pre existujúcich zákazníkov: non-stop 

eshop@geri.sk

+421 904 038 128

02 Kuchynská zástena z Extra číreho kaleného skla

Cena 133.24
Dostupnosť: Produkt na mieru, obvykle 3 - 4 týždne

6 mm hrubá, kalená, celoplošne jednofarebne emailovaná kuchynská zástena

Šírka skla v mm:
Výška skla v mm:

Cena bez DPH: 111.03
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Extra číre kalené sklo hrúbky 6 mm opatrené na zadnej strane skla keramickým emailom podľa zvolenej stupnice RAL. Farebný keramický email s následným kalením skla, ktorý keramickú farbu tzv. "zapečie" do povrchu skla je stálofarebnosťou, mechanickou, chemickou ako aj teplotnou odolnosťou v úplne inej kvalitatívnej kategorií, ako na Slovenskom trhu často ponúkané zásteny s potlačou UV farbami na už zakalenom skle. Informujte sa detailne, čo Vám je ponúkané a čo kupujete.

Kalená z Extra číreho skla, jednofarebne emailovaná zástena alebo obklad steny je sklo s neneseným keramickým emailom podľa stupnice RAL na zadnej strane skla. Táto sa následne spolu so sklom pri teplote okolo 600-650C trvale neoddeliteľne tzv. "zapečie" do povrchu skla. Farebný náter nie je možné nijakým spôsobom odstrániť či už mechanicky, chemicky ani teplotne. Teplotná odolnosť takejto zásteny vrátane farebneho emailu je trvalé zaťaženie 200 C krátkodobé 300 C. Až 5-6 násobne vyššia odolnosť proti nárazu ako pri nekalenom skle v rovnakej hrúbke. Bezproblémová inštalácia ako aj následné užívanie, zásuviek a vypínačov bez rizika prasknutia skla je pri tomto type skla samozrejmosťou.

  • Material : Kalené bezpečnostné sklo Extra číreho typu v hrúbke 6 mm. (obchodné názvy extra číreho skla podľa výrobcu základneho skla Optiwhite, Clearvision)
  • Prevedenie hrán : Všetky hrany brúsené a leštené.
  • Hmotnosť 15 kg / 1m2.

Najčastejší spôsob osadenia je priamym lepením na podklad, pričom spodná hrana skla je nad pracovnou doskou cca 1-3mm. Vzniknutá špára je hĺbkovo tmelená kvalitným, najlepšie polymerovým tmelom. Soklové lišty nie je potrebné vôbec osádzať. Podľa nás je to krajší detail. Akákolvek originálna lišta s tesnením nie je schopná dosiahnúť lepšie utesnenie ako priame hlbkové tmelenie.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábane v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázok produktu je ilustračný.