Naposledy zobrazené

 

 

E-shop spoločnosti GERI s.r.o. 

GERI s.r.o. - kompletná dodávka a montáž sklenených bezrámových konštrukcií na mieru, prevádzkovanie e-shopu skla a kovania sklenene.sk 

Ukážky sklenených realizácií

 Objednávky cez e-shop sklenene.sk: non-stop

 Telefonická podpora pre nových zákazníkov:  pondelok až piatok v pracovné dni od 8:00 do 16:00

 Telefonická servisná podpora pre existujúcich zákazníkov: non-stop 

eshop@geri.sk

+421 904 038 128

03 Kuchynská zástena z Extra číreho kaleného skla 6 mm

Cena 244.12
Dostupnosť: Produkt na mieru, obvykle 3 - 4 týždne
Šírka skla v mm:
Výška skla v mm:

Cena bez DPH: 203.43
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Extra číre kalené sklo hrúbky 6 mm opatrené na zadnej strane skla digitálnou keramickou potlačou podľa zadaného zákazníckeho vzoru v dostatočnom DPI od klienta. Keramická digitálna potlač s následným kalením, ktoré potlač zapečie do povrchu je stálofarebnosťou, mechanickou, chemickou ako aj teplotnou odolnosťou v úplne inej kvalitatívnej kategorií, ako na Slovenskom trhu často ponúkané zásteny s potlačou UV farbami na už zakalenom skle. Informujte sa detailne, čo Vám je ponúkané a čo kupujete.

Kalené Extra číré sklo digitálne potlačenej kuchynskej zásteny je sklo s vytlačením ľubovolneho zákazníckeho motívu keramickou farbou na zadnej strane skla. Takto potlačené sklo ide následne do kaliacej pece, kde sa počas kalenia, pri teplote cca 600-650 C farebný motív potlače zapečie trvale do povrchu skla. Týmto krokom sa na rozdiel od iných lacnejších riešení potlačených kuchynských zásten stáva digitálna potlač trvalou chemicky, teplotne a vekom nemennou, neoddeliteľnou súčasťou skla pričom získava všetky vlastnosti kaleného skla. Teplotná odolnosť digitálne potlačených zásten je rovnaká ako pri celoplošne emailovaných kalených zástenách. Kalená digitálne potlačená zástena znesie, trvalé zaťaženie 200 C krátkodobé 300 C. Je 5-6 násobne odolnejšia voči nárazom ako sklo rovnakej hrúbky v nekalenom stave. Nepochybnou výhodou je bezproblémová inštalácia ako aj následné užívanie , zásuviek a vypínačov bez rizika prasknutia skla.

Material : Kalené bezpečnostné sklo Extra číreho typu v hrúbke 6 mm. (obchodné názvy podľa výrobcu základneho skla Optiwhite, Clearvision)

Prevedenie hrán : Všetky hrany brúsené a leštené.

Hmotnosť 15 kg / 1m2.

Najčastejší spôsob osadenia je priamym lepením na podklad, pričom spodná hrana skla je nad pracovnou doskou cca 1-3mm. Vzniknutá špára je hĺbkovo tmelená kvalitným, najlepšie polymerovým tmelom. Soklové lišty nie je potrebné vôbec osádzať. Podľa nás je to krajší detail. Akákolvek originálna lišta s tesnením nie je schopná dosiahnúť lepšie utesnenie ako priame hlbkové tmelenie.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábane v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázok produktu je ilustračný.