Číre sklenené kyvné dvere do ostenia 01

Cena 522.26
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní

Číre jednokrídlové kyvné tzv. lietačkové sklenené dvere pre osadenie do ostenia otvoru. Dvere na rohových kyvných pántoch s hydraulickým tlmením v TOP triede. Ovládanie dvier madlom. 

Uveďte v mm šírku otvoru:
Uveďte v mm výšku otvoru:
Zvoľte typ vzhľadu skla:
Zvoľte či máte záujem o naše zameranie:
Zvoľte či máte záujem o našu montáž:
Výrobca: GERI s.r.o.
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Kompletná montážna sada čírych sklenených kyvných tzv. lietačkových dvier určená pre osadenie do ostenia otvoru na rohových samozatváracích pántoch s hydraulickým tlmením s ovládaním madlom. 

Dvere sú osadené na dvoch rohových kyvných pántoch pántoch kotvených do podlahy a stropu / prekladu stavebného otvoru resp. vystuženého SDK otvoru. Dvere sú ovládané trubkovým madlo v C tvare, pričom blokovanie dvier v uzatvorenej polohe je zabezpečené mechanizmom v tele pántov. Samozatvárací mechanizmus vrátane hydraulického tlmenia je umiestnený v tele spodného pántu. Dvere v produkte sú bez možnosti uzamknutia.

Produkt obsahuje :

  • 1 ks sklenené dverné krídlo z kaleného číreho skla hrúbky 10 mm v rozmeroch podľa konfigurácie produktu
  • 1 ks  sada kyvných rohových samozatváracích tzv. lietačkových pántov v TOP triede s hydraulickým tlmením v tele pántu v povrchu podľa konfigurácie produktu (info pánty) 
  • 1 ks obojstranne nerezové trubkové C madlo v rozmere 225/200/25x25 mm (info madlo) 

pozn.: 1 Presné rozmery stavebného otvoru ako aj polohy pántov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené

pozn.: 2 Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)

Sklo sa obvykle do stavebného otvoru osádza s vôľami 4 mm po oboch bočných stranách, 4 mm na hornej strane a 10 mm od podlahy.

Upozornenie: Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru a zadaní skla do výroby, dodatočné zmeny rozmerov už nie sú možné.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné. Hlavná fotografia je ukážkou z našej realizácie predmetného produktu. 

Viac ukážok našich realizácií sklenených otočných dvier môžete vidieť na našej stránke celosklených bezrámových konštrukcií na mieru.: https://www.geri.glass/sklenene-dvere-otocne/