Číre sklenené otočné dvere do zárubne 01

Cena 236.92
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní

Číre sklenené dvere určené pre osadenie do zárubne. Montáž na bočné otočné pánty, ovládanie zámkom s kľučkou bez uzamknutia.

Uveďte v mm šírku otvoru:
Uveďte v mm výšku otvoru:
Zvoľte typ vzhľadu skla:
Zvoľte či máte záujem o naše zameranie:
Zvoľte či máte záujem o našu montáž:
Výrobca: GERI s.r.o.
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Kompletné číre sklenené otočné dvere určené pre osadenie do existujúcej drevenej prípadne oceľovej oblôžkovej zárubne. Dvere osadené na bočných otočných pántoch osadených na dvoch čapoch otáčania. Ovládanie dvier zámkom s kľučkou. Dvere v produkte sú bez možnosti uzamknutia.

Produkt obsahuje :

  • 1 ks sklenené dverné krídlo z kaleného klasického jednostranne jednoduchým vzorom pieskovaneho skla hrúbky 8 mm v rozmeroch podľa konfigurácie produktu
  • 2 ks otočných pántov na čap v povrchu podľa konfigurácie produktu (info pánty)
  • 2 ks čap pre osadenie pántov (info čap) 
  • 1 ks zámok dvier oblý v povrchu podľa konfigurácie produktu (info zámok)
  • 1 ks dvojica kľučiek v povrchu podľa konfigurácie produktu (info kľučky)
  • 1 ks protikus strelky zámku do falca zárubne (info protikus)

Produkt neobsahuje zárubňu. Zárubňu je možné dokúpiť samostatne.

pozn.: 1 Presné rozmery stavebného otvoru ako aj polohy pántov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené

pozn.: 2 Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)

Sklo sa obvykle do zárubne resp. falca zárubne osádza s vôľami 4 mm po oboch bočných stranách, 4 mm na hornej strane a 10 mm od podlahy.

Upozornenie: Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru a zadaní skla do výroby, dodatočné zmeny rozmerov už nie sú možné.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné. Hlavná fotografia je ukážkou z našej realizácie predmetného produktu. 

Viac fotografií sklenených otočných dvier môžete vidieť na našej stránke sklenených realizácií na mieru.: https://www.geri.glass/sklenene-dvere-otocne/