Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Číre sklenené posuvné dvere pre otvor šírky 600 až 1050 mm na 105 mm systéme

Kompletné číre sklenené posuvné dvere na mieru. Dvere sú osadené / zavesené na klasickom 105 mm vysokom posuvnom systeme pred stavebným otvorom. Ovládanie dvier trobkovým madlom.

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška stavebného otvoru v mm:
Bočný presah skla posuvných dvier bude:
Máte záujem o Soft Stop spomaľovanie:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
287.60
ks

Kompletné číre jednokrídlové celosklenené posuvné dvere určené pre bezrámové osadenie pred stavebný otvor šírky 600 až 1050 mm. Krídlo posuvných dvier je určené hrúbkou skla, výrezmi a otvormi v skle pre bodové osadenie na posuvný systém s budúcim ovládaním madlom.

Sklo sa osádza s presahom na jednej alebo oboch bočných stranách stavebného otvoru. Tento presah je obvykle 40 mm veľký. Horný presah skla nad prekladom závisí od použitého posuvného systému, spodná hrana skla je 10 mm od podlahy.

Produkt obsahuje :

  • 1 ks číre alebo ultra číre sklenené dverné krídlo z kaleného skla hrúbky 8 mm zhotovené v rozmeroch určených v konfigurácií produktu. V prípade záujmu je možné priamo v konfigurácií produktu zvoliť príplatok za zhotovenie ultra číreho skla. Ultra číre sklo neobsahuje železité prísady ktoré spôsobujú zelenkavé zafarbenie klasického skla. Dávame však do pozornosti, že ani ultra číre sklo nie je absolútne číre a má podľa receptúry výrobcu základnej skloviny buď veľmi jemný šedý alebo bledo modrý odtieň.
  • 1ks posuvný systém dĺžky 2000 mm v druhu a povrchu podľa zvolenej konfigurácie produktu. Posuvný systém dlhý 2000 mm je vhodný pre stavebné otvory do šírky 1050 mm pri plánovanom presahu skla pri plnom otvorení dvier v šírke 110 mm. 
  • 1ks dvojica madiel pre jedny sklenené dvere v druhu a povrchu podľa konfigurácie produktu okrem eloxovaného hliníka. pozn.: Madlo je vždy dodávané nerezové. Madlo je v prípade záujmu možné dodať v práškovanom odtieni podľa stupnice RAL.  
  • Zameranie stavebného otvoru môžete odmietnuť a zameranie zhotovíte sami alebo ho môžete prikúpiť a o všetko sa postaráme.
  • Montáž dvier môžete rovnako ako zameranie odmietnuť a spraviť si ho sami alebo si prikúpite našu kompletnú montáž produktu a mi sa o všetko postaráme.

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru ako aj polohy madiel zámkov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru a zvolení druhu ovládania dverí a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie pre ovládanie. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné.

Viac ukážok našich realizácií sklenených otočných dverí môžete vidieť na našej stránke celosklenených bezrámových konštrukcií na mieru.:https://www.unimont.sk/sklenene-dvere-posuvne/

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom