Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Matné sklenené kyvné dvere do ostenia 01

Kompletné matné sklenené kyvné tzv. lietačkové dvere na mieru. Dvere sú určené pre osadenie do omietnutého ostenia s montážou na rohových kyvných pántoch s ovládaním madlom.

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška stavebného otvoru v mm:
Zvoľte povrchovú úpravu kovania:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
466.40
ks

Kompletné celoplošne leptaním matované jednokrídlové celosklenené dvere určené pre bezrámové osadenie do omietnutého ostenia stavebného otvoru. Dvere s kyvným tzv. lietačkovým pohybom. Krídlo je určené hrúbkou skla, výrezmi a otvormi v skle pre bodové osadenie na rohových kyvných tzv lietačkových pántoch s budúcim ovládaním madlom.

Sklo sa obvykle do stavebného otvoru osádza s vôľou 4 mm po oboch bočných stranách, 5 mm na hornej strane a 10 mm od podlahy.

Produkt obsahuje :

  • 1ks leptaním celoplošne jednostranne matované  dverné krídlo z kaleneho bezpečnostneho skla hrúbky 10 mm zhotovené v rozmeroch určených pre osadenie do stavebného otvoru podľa konfigurácie produktu
  • 1ks sada horného a dolného rohového pantu v ekonomickej rade od Portugalskeho výrobcu JNF s hydraulickým tlmením v tele  spodného pántu. Pánty v povrchovej úprave podľa konfigurácie produktu.
  • 1ks hranaté madlo C tvaru zhotovené z nerez jokl profilu štvorcového prierezu dl=325/300/25x25mm. Madlo je vždy dodávané nerezové. Madlo je možné v prípade záujmu dodať v povrchu práškovanom v odtieni podľa stupnice RAL.  

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru/ falca zárubne ako aj polohy pántov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru / falca zárubne a zvolení druhu ovládania dverí a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie pre ovládanie. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné.

Viac ukážok našich realizácií sklenených otočných dverí môžete vidieť na našej stránke celosklenených bezrámových konštrukcií na mieru.: https://unimont.sk/sklenene-dvere-otacave/