Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Vzorovaná sklenená sprchová zástena po strop 01

Vzorovaná celosklenená bezrámová sprchová zástena na celú výšku určená pre kotvenie na podlahu a do stropu.

Šírka sprchovej konštrukcie v mm:
Výška sprchovej konštrukcie v mm:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
319.00
ks

Kompletná vzorovaná sklenená bezrámová sprchová zástena na mieru ktorá je kotvená na podlahe a strope. Bočná hrana skla popri obklade na tmelenú špáru.

Produkt obsahuje:

  • 1ks zakazníckym vzorom pieskovaním s ochranným lakom vzorovaný sklenený pevný panel z kaleného bezpečnostného skla hrúbky 8 mm. Sklo zhotovené v druhu a rozmeroch podľa konfigurácie produktu. 
  • 1ks horné kotvenie skla o strop vo verzií U profil alebo bodové kotvenie. Druh a povrchová úprava podľa konfigurácie produktu.
  • 1ks spodné kotvenie U profil na podlahu 15 x 15 mm v dĺžke a povrchu podľa konfigurácie produktu. U profil na podlahu v prípade záujmu nemusíte použiť. Následné osadenie skla by bolo len na tmelený spoj. Toto riešenie bez U na podlahe je síce dizajnovo krajšie ale je za cenu výrazne menšej pevnosti spodného osadenia skla. Pokiaľ nechcete spodný u profil použiť hlaste túto skutočnosť pred zadaním skla do výroby.

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru ako aj plánované polohy kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru zvolení polohy a druhu kovania a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie a výrezy v skle. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné.

Viac ukážok našich realizácií sklenených sprchových zásten môžete vidieť na našej stránke celosklenených bezrámových konštrukcií na mieru.: https://unimont.sk/sklenene-sprchove-zasteny-pevne/