Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Vzorované sklenené otočné dvere do zárubne 01

Kompletné zákazníckym vzorom vzorované sklenené otočné dvere na mieru. Dvere sú určené pre osadenie do zárubne s montážou na bočných otočných pántoch s ovládaním zámkom s kľučkou.

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška stavebného otvoru v mm:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
330.66
ks

Kompletné vzorované jednokrídlové celosklenené dverné určené pre bezrámové osadenie do obložkovej zárubne s tesnením. Krídlo je určené hrúbkou skla, výrezmi a otvormi v skle pre bodové osadenie na bočných otočných pántoch s budúcim ovládaním zámkom s kľučkou alebo guľou.

Sklo sa obvykle osádza do falca zárubne s tesnením s vôľou 5 mm po oboch bočných stranách, 5 mm na hornej strane a 10 mm od podlahy.

Produkt obsahuje :

  • 1 ks zákazníckym vzorom pieskovaním s ochranným lakom vzorované sklenené dverné krídlo z kaleného skla hrúbky 8 mm zhotovené v rozmeroch určených pre osadenie do falca zárubne. 
  • 2ks šap priemeru 10mm pre otočné pánty
  • 2x otočných pántov v druhu a povrchovej úprave podľa konfigurácie produktu.
  • 1x  zámok s kľučkou alebo s guľo/kľučkou v druhu a povrchovej úprave podľa konfigurácie produktu.
  • protiplech zámku do falca zárubne

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru/ falca zárubne ako aj polohy pántov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru / falca zárubne a zvolení druhu ovládania dverí a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie pre ovládanie. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.
  • Produkt neobsahuje zárubňu. Túto je možné objednať samostatne.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné.

Viac ukážok našich realizácií sklenených otočných dverí môžete vidieť na našej stránke celosklenených bezrámových konštrukcií na mieru.: https://unimont.sk/sklenene-dvere-otacave/