Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Vzorované sklenené otočné sprchové dvere 01

Vzorované sklenené krídlo sprchových dverí určené pre bezrámové osadenie do ostenia otvoru. Krídlo je  osadené na bočných otočných pántoch kotvených na stenu s ovládaním madielkom.

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška sprchovej konštrukcie v mm:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
346.88
ks

Vzorované jednokrídlové celosklenené bezrámové sprchovacie dvere. Sklenené sprchové dvere sú určené pre bezrámové osadenie do obloženeho ostenia stavebneho otvoru. Krídlo je hrúbkou skla a otvormi v skle prípadne výrezmi určené pre bodové osadenie na bočných otočných pántoch s budúcim ovládaním madielkom.

Produkt obsahuje :

  • 1ks pieskovaním s ochranným lakom vzorované sklenené dverné krídlo z kaleného skla hrúbky 8 mm zhotovené v rozmeroch určených v konfigurácií produktu pre osadenie do finálne hotového ostenia stavebneho otvoru.
  • 2ks otočných pántov pre kotvenie na stenu s osou otáčania mimo roviny skla v povrchu podľa konfigurácie produktu.
  • 1ks madielko dvier tzv hríbik v povrchu podľa konfigurácie produktu.
  • 1ks zvislé magnetické tesnenie s lištou na stenu
  • 1ks tesnenie na zvislú hranu skla pri pántoch 
  • 1ks tesnenie na spodnú hranu skla 
  • 1ks akrylový prah na podlahu proti zaplavovej vlne 

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru ako aj polohy pántov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru a  zvolení druhu ovládania dverí a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie pre ovládanie. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné. Hlavná fotografia je ukážkou z našej realizácie predmetného produktu. 

Viac ukážok našich realizácií sklenených sprchových dverí môžete vidieť na našej stránke .: https://unimont.sk/sklenene-sprchove-kuty-s-otocnymi-dverami/