Naposledy zobrazené

email

EMAIL
obchod@sklenene.sk


phone

Telefon
0908 812 123

 

Otváracie hodiny 

Objednávky:

Non-Stop

Telefonická podpora:

Pondelok až piatok od 8:00 do 17:00

Servisná pohotovosť:

Non-Stop

 

Vzorované sklenené posuvné dvere pre otvor šírky 1060 až 1500 mm na 105 mm systéme

Kompletné zakazníckym vzorom vzorované sklenené posuvné dvere na mieru. Dvere sú osadené / zavesené na klasickom 105 mm vysokom posuvnom systéme pred stavebným otvorom. Ovládanie dvier trubkovým madlom.

Šírka stavebného otvoru v mm:
Výška stavebného otvoru v mm:
Bočný presah skla posuvných dvier bude:
Máte záujem o Soft Stop spomaľovanie:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Produkt na mieru, bežne do 35 dní
566.16
ks

Kompletné zákazníckym vzorom pieskované jednokrídlové sklenené posuvné dvere s ochranným lakom.  Dvere osadené na klasickom posuvnom systéme výšky krytovania 105 mm. Dvere sú určené pre bezrámové osadenie pred stavebný otvor šírky 1060 až 1500 mm. Krídlo posuvných dvier je určené hrúbkou skla, otvormi prípadne výrezmi v skle pre bodové osadenie na posuvný systém s budúcim ovládaním madlom.

Sklo sa osádza s presahom na jednej alebo oboch bočných stranách stavebného otvoru. Tento presah je obvykle 40 mm veľký. Horný presah skla nad prekladom závisí od použitého posuvného systému, spodná hrana skla je 10 mm od podlahy.

Produkt obsahuje :

  • 1 ks zákazníckym vzorom pieskované sklenené dverné krídlo s ochranným lakom zhotovené z kaleného bezpečnostneho skla hrúbky 8 mm v rozmeroch určených v konfigurácií produktu.
  • 1ks Klasický 105 mm vysoký posuvný systém dĺžky 3000 mm v povrchu podľa zvolenej konfigurácie produktu. Posuvný systém dĺžky 3000 mm je vhodný pre stavebné otvory do šírky 1500 mm .
  • 1ks dvojica madiel v H tvare zhotovená s kruhovej trubky rozmerov 400/300/25 mm  pozn.: Madlo je vždy dodávané nerezové. Madlo je v prípade záujmu možné dodať v práškovanom odtieni podľa stupnice RAL.
  • Produkt môže ale aj nemusí obsahovať dobrzďovanie / doťahovanie pohybu dvier v koncových polohách. V konfigurácií produktu viete dobrzďovanie odmietnuť resp. ho objednať v jednostranom alebo obojstrannom prevedení.   

Dôležité poznámky ku produktu :

  • Presné rozmery stavebného otvoru ako aj polohy madiel resp. zámkov a iných kovaní budú pred zadaním skla do výroby obojstranne schválené.
  • Cena skla v produkte je v pravouhlom tvare. Pokiaľ bude potrebné vyrobiť sklo v atypickom tvare budú účtované osobitne príplatky za atyp tvar skla. (viac info o príplatkoch za atyp tvar skla)
  • Po obojstrannom schválení rozmerov stavebného otvoru a zvolení druhu ovládania dverí a zadaní skla do výroby, už nie je možné dodatočne zmeniť rozmery alebo zvoliť iné vŕtanie pre ovládanie. Kalené bezpečnostné sklo dverí po zakalení nie je možné dodatočne upravovať.

Základná záručná doba na sklo a kovanie je 24 mesiacov pri objednávke samostatných komponentov bez našej montáže. V prípade zvolenia dodávky produktu vrátane našej odbornej montáže je záručná doba produktu a montáže diela 36 mesiacov.

Kalené bezpečnostné sklá sú vyrábané v súlade s normou STN EN 12150-1, STN EN 12600

Obrázky a fotografie produktu sú ilustračné.

Viac ukážok našich realizácií sklenených otočných dverí môžete vidieť na našej stránke celosklenených bezrámových konštrukcií na mieru.:https://www.unimont.sk/sklenene-dvere-posuvne/